Hotel České Budějovice BUDWEIS :::

Hotel BUDWEIS / České Budějovice

Hotel Budweis je nově vybudovaný čtyřhvězdičkový hotel nacházejíci se v metropoli jižní Čech- Českých Budějovicích. Hotel je situovaný přímo v jádru města u řeky Malše s provozem od září 2009. Hotel Budweis je pár metrů vzdálený od náměstí Přemysla Otakara II.  

Ubytování
V hotelu Budweis je 60 bezbariérových pokojů s výměrou od 23 do 26 m2. 59 pokojů je dvojlůžkových a 1 suite a tři pokoje jsou přizpůsobeny pro handicapované hosty. Pokoje jsou elegantně zařízeny nabízející veškerý komfort na úrovni ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Každý pokoj je klimatizovaný, stylově vybavený WC s koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, kosmetickým zrcátkem a širokou nabídkou hotelové kosmetiky. TV se sat, telefonem s přímou volbou,  připojením na internet, sejfem, minibarem jsou vybaveny všechny pokoje. 

Služby
Ochotný personál recepce hotelu Vám bude vždy nápomocný a k Vašim službám. Hotelová recepce je vybavena směnárnou, s prodejem drobné hygieny a dárkovými předměty. Hotel Budweis na základě Vašeho požadavku zajistí odnos zavazadel, praní prádla či zajištění vyčištění oděvů. 

Restaurace
Restaurace nabízí celkem 120 míst a kavárnu s kapacitou 35 míst. Všechny prostory jsou klimatizované, nekuřácké. Hotel Budweis je vhodný pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, firemních večírků, seminářů, rautů…Součástí restaurace je i letní zahrádka, která přímo vybízí k posezení v městské oáze klidu. 

Okolí
České Budějovice a celkově jižní Čechy jsou velmi bohaté jak na sportovní či kulturní vyžití.
Mezi nejznámější památky v Českých Budějovicích patří Černá věž, Jihočeské divadlo a klášterní kostel Obětování Panny Marie je nejcennější umělecko-historickou památkou v Českých Budějovicích. Dobrá lokalita umožnuje hostům snadno dostupná fitness centra, bazén, zimní stadion, tenisové i squashové kurty. V blízké Třeboni (22km) jsou lázně, kde je možné využít některé z mnoha léčebných procedur.

Hotel České Budějovice BUDWEIS - Služba na recepci je 24 hodinHotel České Budějovice BUDWEIS - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel České Budějovice BUDWEIS -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel České Budějovice BUDWEIS - K hotelu přísluší parkovištěHotel České Budějovice BUDWEIS - disponuje restauracíHotel České Budějovice BUDWEIS -  je k dispozici připojení na internetHotel České Budějovice BUDWEIS - disponuje kavárnouHotel České Budějovice BUDWEIS - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel České Budějovice BUDWEIS - přijímá kreditní karty VISAHotel České Budějovice BUDWEIS - přijímá kreditní karty American ExpressHotel České Budějovice BUDWEIS - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel České Budějovice BUDWEIS - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel České Budějovice BUDWEIS - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel České Budějovice BUDWEIS - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel České Budějovice BUDWEIS - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel BUDWEIS, Mlýnská 6
České Budějovice 37001 Česká Republika
Hotel-Ceske-Budejovice-Budweis@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel BUDWEIS ubytování České Budějovice Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: